Tirana ndryshon përsëri trajner, shkarkohet Fagu

Më të fundit


Që prej ditës së sotme Erbim Fagu nuk është më trajner i Tiranës.

Lajmi është bërë i ditur nga klubi bardheblu nëpërmjet një njoftimi për shtyp.


“KF Tirana njofton se ka mbyllur me konsensus bashkëpunimin me trajnerin Erbim Fagu.

Klubi i Futbollit Tirana shpreh mirënjohjen e pamasë për teknikun, mbi kontributin e madh që trajneri Fagu ka dhënë gjatë gjithë rrugëtimit si bardh’ e blu dhe njëkohësisht i uron suksese në vazhdimësi”, thuhej në komunikatë.
Skip to toolbar