Pëson atak kardiak duke i dhënë makinës, vdes i riu

Më të fundit


Një person ka humbur jetën ndërsa po i jepte makinës për shkak të një ataku kardiak. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:45, në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë.

Shtetasi me iniciale S.V., 30 vjeç, ishte duke drejtuar mjetin, kur ka humbur vetëdijen dhe kontrollin mbi mjetin, i cili ka dalë nga rruga duke u përplasur me një pemë.


Policia ka nisur hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Skip to toolbar