Tritol te dera e dyqanit në Sarandë

AKTUALITET


Policia e Sarandës bën me dije se ka zbuluar mëngjesin e sotëm një sasi lënde eksplozive të vendosur pranë një dyqani.

Lënda shpërthyese, e lidhur me një fitil dhe kapsollë detonatore u gjet në derën e jashtme të dyqanit në pronësi të shtetasi I.Th.


Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.
Skip to toolbar