Video po bën xhiron e rrjetit, Ronaldo e Dybala puthen në buzë?

AKTUALITET


Juventus luajti kundër Parmas mbrëmjen e të dielës, sfidë që e fitoi me dygolëshin e Cristiano Ronaldos.

Në golin e dytë, portugezi u shërbye nga futbollisti ragjentinas, Dybala.


Ndërkohë, duke vrapuar për të festuar, Ronaldo përqafon Dybalan, ndërsa në një moment, kur argjentinasi kthen kokën, të dy futbollistët duket sikur puthen në buzë.

Në fakt, duket sikur gjithçka ndodhi aksidentalisht, pasi në çast të dy lojtarët përqafohen dhe vijojnë festën e golit.

Megjithatë, mediat e huaja i kanë kushtuar rëndësi këtij çasti duke e shpërndarë videon për ndjekësit në rrjetet sociale dhe ato online.
Skip to toolbar