VIDEO/ Të shtëna me armë në Korçë, një viktimë dhe një i plagosur, pamje nga vendi i ngjarjes

AKTUALITET


Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Korçë. Një person ka mbetur i vrarë ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë një hoteli.


Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga “ABC News” në vendngjarje ndodhet edhe policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të vrasjes.
Skip to toolbar