Zbulohet e vërteta pas audios erotike gjatë hedhjes së shortit të EURO 2024

Më të fundit


Gjatë hedhjes së shortit të Euro 2024 të së shtunës pasdite në Filarmoninë Elbe në Hamburg, Gjermani, zyrtarët e UEFA-s mbetën të shtangur teksa në sfond u luajt një audio nga filmat erotikë.

Prezantuesit u përpoqën për të vijuar zhvillimin e shortit sikur asgjë nuk kishte ndodhur, edhe pse kjo audio u dëgjua nga miliona njerëzit që po shikonin live shortin.


Pavarësisht se u përpoqën të qëndronin profesionistë, ato e patën të vështirë për të qëndruar serioz dhe iu shpëtoi një buzëqeshje.

Nuk kaloi shumë kohë dhe autori mori përgjegjësinë, e kësaj ngjarjeje që do të hyjë në historinë e futbollit. Ai është Jarvo69, i njohur si Daniel Jarvis, një emër jo pak i njohur.

Kjo sepse arriti të bënte të njëjtën shaka edhe gjatë mbulimit të drejtpërdrejtë të BBC të ndeshjes së raundit të tretë të FA Cup midis Wolves dhe Liverpool në janar.
Skip to toolbar