Bebi mbretëror prezantohet për botën, por jo emri i tij

Më të fundit


Duka dhe Dukesha e Sussex kanë prezantuar me krenari djalin e tyre të porsalindur për botën. Bebja Sussex bëri paraqitjen e parë publike në krahët e të atit princ Harry dhe së bashku me mamanë Meghan në Windsor Castle, ku familja e re po qëndron pas ardhjes në jetë të djalit. Mirëpo duket se për anëtarin më të ri në familjen mbretërore nuk ka ende një emër.

Në një dalje për mediat Meghan tha se “kam dy djemtë më të mirë në botë dhe jam me të vërtetë e lumtur.”Skip to toolbar