Çekiçi shkëlqen përsëri, tjetër gol spektakolar në Slloveni (video)

SPORT


Vijon të dhurojë spektakël në Slloveni futbollisti shqiptar, Endri Çekiçi, që ka gjetur përsëri rrjetën me skuadrën e tij, Olimpija Ljubjana.

Futbollisti i kombëtares shqiptare ka gjetur rrjetën në minutën e 35′, duke shënuar golin e tretë dhe që vulosi fitoren 3-0 të ekipit të tij kundër Mariborit.


Endri Çekiçi ka shënuar një gol spektakolar pas një aksioni në krah. Kështu Endri Çekiçi vijon të jetë një nga lojtarët më në formë te Olimpija, duke fituar zemrat e tifozëve të saj.
Skip to toolbar