FOTO / Regjia e “zhduku”, tri mesazhet e tifozit që pushtoi fushën në Portugali-Uruguai 

BOTA


Një tifoz u fut në fushë në minutat e para të pjesës së dytë të takimit Portugali-Uruguai, i vlefshëm për grupin G në Botërorin e Katarit. Regjia ndërkombëtare “zhduku” pamjet e tifozit, ndërkohë që në rrjetet virale kanë dalë fotot e tij.

Dy ishin mesazhet e tifozit guximtar në fanellën e tij: “Shpëtoni Ukrainën” dhe “Respektoni femrat iraniane”. Ndërkohë, ai shpalosi edhe flamurin e ylberit në mbështetje të komunitetit LGBT.


FOTO / Regjia e “zhduku”, tri mesazhet e tifozit që pushtoi fushën në Portugali-Uruguai
FOTO / Regjia e “zhduku”, tri mesazhet e tifozit që pushtoi fushën në Portugali-UruguaiSkip to toolbar