Gjendja e bulevardit pas protestës

AKTUALITET


Ajo që mbeti pas protestës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ishte një katrahurë letrash, banderolash, shishes dhe tymuese e shashka që protestuesit hodhën më herët. Gazetarët e realstory.al në terren raportuan gjendje që protestuesit lanë pas, ku gjithçka duket e qartë në foto.

I menjëhershëm ka qene edhe reagimi i Bashkisë Tiranë, që është vënë në aksion për pastrimin e bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Me një postim në Facebook kryebashkiaku Veliaj falënderon kolegët që e kanë “bërë xixë sërish” bulevardin.


Faleminderit kolegëve, qyteti xixë serish. ✨ #TiranaBackToNormal 👍🇦🇱

Gepostet von Erion Veliaj am Samstag, 25. Mai 2019Skip to toolbar