I bllokojnë rrugën, reagon Rama: I keqardhur për grupet e vogla!

Më të fundit


Kryeministri Edi Rama ka postuar një mesazh në Twitter, ku shkruan se ndihet i keqardhur nga orvatja e grupeve të vogla që çuan në qorrsokak PD-në dhe që po përpiqen të çojnë në qorrsokak edhe Shqipërinë.

“Rrugës për Malësi të Madhe😊Sinqerisht i keqardhur për grupet e vogla të njerëzve të mbledhur kthesave nga ata që pasi e çuan në qorrsokak pd, orvaten më kot të çojnë në qorrsokak edhe Shqipërinë! Pak nga pak edhe këta njerëz do e kuptojnë se fajin u’a kanë udhëheqësit e verbër👎”, shkruan Rama.


Reagimi i tij vjen pasi përfaqësues të PD-së i bllokuan rrugën në hyrje të Shkodrës duke djegur goma makinash.
Skip to toolbar