I vihet flaka posterit ‘Non Grata’ të vendosur në Rrugën e Kombit

AKTUALITET


I është vënë flaka posterit ‘Non Grata’ të vendosur në Rrugën e Kombit në Rrëshen.

‘Nuk meritojnë asnjë shans’ thuhej ne poster ku është Berisha, Meta dhe Kryemadhi’.


Ende nuk ka një informacion zyrtar mbi autorët. Ngjarja ka ndodhur teksa Berisha po fliste në Dibër.
Skip to toolbar