Mbyllet protesta, policia nis shoqërimet në komisariat

Më të fundit


Pas përfundimit të protestës së opozitës së bashkuar që zgjati dy orë kanë nisur edhe shoqërimet e para në polici.

Raportohet se 4 persona janë shoqëruar në Tepelenë, mes tyre edhe kryetari i degës së PD-së.


Të shoqëruarit janë Skënder Bega, Hysen Ismaili, Astrit Guga dhe Ladi Bana, ky i fundit kryetar i degës së PD-së në Tepelenë. Në komisariatin e Tepelenës kanë shkuar ish-deputeti Tritan Shehu dhe kryetari i degës së PD-së Gjirokastër Dasho Aliko duke kërkuar shpjegime.
Skip to toolbar