Motër e vëlla të mitur zhduken pa lënë gjurmë në Kosovë

AKTUALITET


Dy fëmijë të mitur, motër e vëlla janë zhdukur në rrethana ende të paqarta në Hajvali të Kosovës.

Familjarët e fëmijëve kanë denoncuar humbjen e tyre në polici, e cila pasi ka marrë dëshminë e prindërve ka nisur punën për gjetjen e dy fëmijëve.


“Prindërit kane raportuar se dy fëmijët e tyre të mitur një femër dhe mashkull janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës.
Skip to toolbar