Rama ndan fotot nga takimi me Erdogan: Mikpritje vëllazërore në Ankara

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale mëngjesin e së mërkurës një fotogaleri nga vizita e tij dhe e delegacionit që e shoqëronte në Turqi.

Në foto shfaqen imazhet kryesore të takimeve në Ankara, që nga pritja zyrtare deri në mbledhjen e Këshillit të parë të Bashkëpunimit Strategjik.


Rama shoqërohej nga pjesa më e madhe e kabinetit qeveritar në këtë takim, ku u nënshkruan dhe disa marrëveshje të rëndësishme dypalëshe.

“MIRËMËNGJES  dhe me fotoalbumin e mikpritjes vëllazërore në Ankara, ju uroj një ditë të mbarë” – shkruan sot shefi i ekzekutivit.
Skip to toolbar