VIDEO / Turqia publikon pamjet e kapjes së Rexhepit! Kasaforta plot me armë, bizhuteri e orë luksoze

BOTA


Ministria e Brendshme turke publikoi video e momentit të arrestimit të Dritan Rexhepit.

Në banesën ku u krye arrestimi i janë gjetur një kasafortë ku ai mbante pistoletë një sasi eurosh si dhe shumë ora të shtrenjta dhe varëse floriri.


Rexhepi njihej si kreu i kartelit “Kompania Bello”. Në Shqipëri, krahas të tjerave, ai kërkohet edhe si porositës i rrëmbimit të Jan Prengës.
Skip to toolbar