Digjet gjatë natës një makinë në Fushë-Krujë

AKTUALITET


Një automjet i tipit BMW është djegur gjatë natës në Fushë-Krujë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e djegies së makinës, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i pronarit të automjetit.


Mësohet se makina ka qenë e parkuar para qendrës shëndetësore të Fushë-Krujës.
Skip to toolbar