Elbasan, makina bien nga lartësia, përfundon në lumin Shkumbin

Më të fundit


Një aksident ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit në Elbasan, ku një furgon ka rënë nga një lartësi e madhe dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin. Drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i mjetit është nxjerrë nga punonjësit e shërbimit zjarrfikës dhe po merr trajtim mjekësor në spitalin e Librazhdit.

Skip to toolbar