Gjendet i pajetë një person në Tepelenë, dyshimet e policisë

AKTUALITET


Mëngjesin e të premtes një trup i pajetë është gjetur në fshatin Maricaj në Tepelenë.

Trupi është i një mashkulli rreth moshës 50 vjeç.


Dyshohet se trupi është i një çobani që jetonte në këtë zonë. Viktima është gjetur i mbytur në lum.

Trupi i gjetur i pajetë ende nuk është identifikuar.

Në vendin e ngjarjes shkuan forca të policisë dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Skip to toolbar