Lleshaj: I pesti u mbyll prapa hekurave

Më të fundit


Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përmes një statusi në Twitter, ka përgëzuar punën e policisë për zbardhjen e ngjarjes në Rinas dhe arrestimin e 5 personave të përfshirë në të.

“Goditja ndaj grupit të grabitësve në Rinas vazhdon. I pesti u mbyll prapa hekurave, duke e shtrënguar darën afër maksimumit. Respekt për punën e Policisë së Shtetit dhe të Prokurorisë!” – shkruan Lleshaj


Gjatë pasdites së sotme, policia njoftoi arrestimin e bashkëpunëtorit të 5-të me iniciale E.P., nga Kruja.
Skip to toolbar