Kërcënojnë rojën dhe punonjësin, tre persona grabisin karburantin në Bilisht

AKTUALITET


Një pikë karburanti është grabitur të hënën në mëngjes në qytetin e Bilisht, ndërsa ngjarja është raportuar vetëm një ditë më pas.

Tre persona, ende të paidentifikuar nga policia, kanë vjedhur xhiron ditore të një pike karburanti në dalje të qytetit të Bilishtit. Ngjarja ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit.


Grabitësit kanë kërcënuar rojën dhe punonjësit e karburantit, duke kryer grabitjen.

Ata kanë arritur të marrin rreth 160 mijë lekë dhe 160 euro. Policia është duke hetuar ngjarjen, ndërsa ka sekuestruar kamerat e sigurisë së karburantit.
Skip to toolbar