Maskat shfaqen në Tiranë, grabisin një agjenci kredish

AKTUALITET


Një grabitje me maska ka ndodhur në mes të ditës në Tiranë, në një zonë mjaft të populluar. Gjatë mesditës së martë një person i armatosur dhe me maskë ka grabitur një zyrë financiare që shërbente për dhënie kredish në shuma të vogla. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muhamet Gjollesha” në zonën e “Zogut të Zi”.

Autori ka qenë i maskuar dhe nën kërcënimin e armës tip pistoletë ka marrë një sasi të konsiderueshme parash. Pas vjedhjes ai është larguar me vrap. 


Efektivët e policisë “Shqiponjat”, Patrulla e Përgjithshme dhe Forca e Posaçme Operacionale e DVP Tiranë janë vënë në ndjekje të autorit.
Skip to toolbar