Europa League, Tirana njeh rivalin në fazën “play-off, Ja çfarë rezervuan goglat për bardheblutë

Më të fundit


Me Kukësin, Teutën dhe Laçin që u likuiduan në bllok nga turi i dytë në Europa League, Tirana mbetet ekipi i vetëm shqiptarë prezent në turneun e dytë më të rëndësishëm në kontinentin e vjetër.

Në Nion të Zvicrës, bardheblutë njohën rivalin e tyre në fazën play-off. Goglat i rezervuan ekipit kryeqytetas ekipin e Joung Boys.

Skip to toolbar