Manja-opozitës: Po përdoreni “mish për top” për hallet e Berishës

Më të fundit


Ka vijuar me debate seanca e sotme plenare, ku disa prej deputetëve të opozitës po mbajnë të bllokuar Foltoren.

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja në fjalën e tij i është drejtuar opozitës duke thënë se që të mos përdoren si “mish për top”  për interesat dhe hallet e Sali Berishës e familjarëve te tij.


“Ju vazhdoni bjerini bilbilit bashkë me ata jashtë që thërret për mish për top për hallet e veta dhe të familjes s vet.

Merrini gjërat me radhë, rregulloni punën tuja pastaj hajdeni merruni me ne dhe me Ramën.

Rama është kryemnistri i votuar nga 1 milion shqiptarë. Këto kisha për të thënë”, u shpreh Manja.
Skip to toolbar