Plagosje me thikë në Tiranë, degradon sherri mes të rinjve, kapet autori

AKTUALITET


Policia e Tiranës njofton se ka vënë në pranga një 32-vjeçar, i cili akuzohet se ka plagosur me thikë një person tjetër, pas një konflikti mes tyre për motive të dobëta.

Sherri mes tyre ka ndodhur në rrugën “Kadri Roshi”, ndërsa autori është larguar menjëherë pas ngjarjes, por është arritur të lokalizohet dhe arrestohet nga uniformat blu.


“Tiranë, plagosi me mjet prerës, një shtetas, gjatë një konflikti për motive të dobëta me të, kapet dhe vihet në pranga 32-vjeçari.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, pas marrjes së njoftimit se në rrugën “Kadri Roshi”, kishte ndodhur një konflikt gjatë të cilit ishte dëmtuar me mjet prerës një shtetas, kanë organizuar menjëherë punën për kapjen e autorit dhe vënien e tij përpara përgjegjësisë ligjore.
Skip to toolbar